Wyślij wiadomość

Uczestniczymy w 35. targach CHINAPLAS

May 8, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Uczestniczymy w 35. targach CHINAPLAS

 

Firma LIYI Technology Co., Ltd. uczestniczyła w 35. Międzynarodowej Wystawie Tworzyw Sztucznych w Chinach (CHINAPLAS), prezentując swój sprzęt do testowania i profesjonalną technologię.Jako fabryka specjalizująca się w produkcji i sprzedaży sprzętu testującego, LIYI ma profesjonalny zespół sprzedaży i serwisu oraz bogate doświadczenie w dostarczaniu klientom wysokiej jakości sprzętu testującego.

 

najnowsze wiadomości o firmie Uczestniczymy w 35. targach CHINAPLAS  0

 

Produkty LIYI obejmują urządzenia do testowania stałej temperatury i wilgotności, piece przemysłowe, indeksatory stopu, reometry, komory do badań UV itp. I przeszły certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001.LIYI zawsze była zaangażowana w dostarczanie najlepszego sprzętu testującego i rozwiązań dla laboratoriów, przedsiębiorstw i instytucji naukowo-badawczych.W ciągu ostatnich kilku lat LIYI nieustannie wprowadzało innowacje i ulepszało współpracę z profesjonalnymi instytucjami naukowo-badawczymi i klientami w kraju i za granicą oraz promowało rozwój branży sprzętu testującego.LIYI będzie również nadal podtrzymywać koncepcję „uczciwości, jakości, usług, innowacji”, aby dostarczać klientom produkty i usługi wysokiej jakości.

 

Na tej wystawie LIYI zaprezentował swój nowo opracowany wielofunkcyjny sprzęt do testowania stałej temperatury i wilgotności, który ma wyższą precyzję i stabilność kontroli temperatury oraz może symulować więcej warunków klimatycznych, aby spełnić potrzeby testowe różnych branż.Ponadto LIYI zaprezentowało również najnowszą komorę do badań UV i piec przemysłowy, a także sprzęt do testowania gumy i tworzyw sztucznych, taki jak reometry i wskaźniki stopu.

 

Uczestnictwo w wystawie CHINAPLAS jest jednym z ważnych środków LIYI mających na celu dalszy rozwój rynków krajowych i międzynarodowych.Dzięki tej wystawie LIYI przeprowadził szeroko zakrojone i dogłębne wymiany i współpracę z kolegami z branży i klientami oraz zyskał uwagę i uznanie wszystkich stron.LIYI będzie nadal wzmacniać innowacje oraz badania i rozwój technologiczny, stale poprawiać jakość produktów i poziomy usług, dostarczać klientom lepszy sprzęt i rozwiązania testujące oraz promować zdrowy rozwój branży sprzętu testującego.

 

Jednocześnie dziękujemy klientowi za nasze uznanie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Uczestniczymy w 35. targach CHINAPLAS  1

 

 

 

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Ms. Vickey Jin
Tel : +86 13925868409
Faks : 86-769-2362-4890
Pozostało znaków(20/3000)